ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:Michael Flatley odmítá riskovat bezpečí svých tanečníků a publika

15.08.2005 Švestka Štefan 35981
oficiální prohlášení zveřejněné na website Michaela Flatley
Ryengle.cz zveřejňuje stanovisko Michaela Flatley k neuskutečněnému show Celtic Tiger. Za pomoc děkujeme Michaele Fulopové.

Celtic Tiger hluboce lituje zrušení svého vystoupeni v Praze 12. července i toho, že nebylo možné nalézt nový termín.

Nicméně na rozdíl od nepravdivých tvrzení, která se v poslední době objevila, rozhodnutí o zrušeni show 12. července nebylo bráno na lehkou váhu. Zrušení bylo způsobeno neadekvátní střechou pódia, která je nedílnou součástí vystoupení, a která smluvně spadá pod zodpovědnost pořadatelů. Celtic Tiger dospěl, za pomoci odborného posudku svého zkušeného týmu k závěru, že střecha nejenže neodpovídá smluvním podmínkám, ale především není bezpečná. Uskutečnění show by uvedlo nejen tanečníky, ale také publikum do přímého nebezpečí. Celtic Tiger odmítl vzít takové riziko na svou zodpovědnost.

Kvůli přesunutí show na 27.srpna došlo k intenzivnímu vyjednávání s pořadateli. Naneštěstí, vzhledem k nevyhovujícím navrženým podmínkám, nebylo možné dosáhnout dohody a show byla definitivně zrušena. Navzdory četným nepravdivým tvrzením, Celtic Tiger nemá a nikdy neměl žádné peníze z prodeje lístků přinejmenším proto, že k distribuci takových financí může dojít až po uskutečnění show. Fanoušci by se proto měli s žádostí o vrácení peněz obrátit na pořadatele.

K situaci se vyjádřil manager Michaela Flatley Martin Flitton, který řekl: “Dělali jsme všechno možné, abychom zachránili show 12. července, ale nakonec otázka bezpečnosti byla shledána přednější. Všem přítomným bylo zcela jasné, že střecha není bezpečná, a proto jsme neměli na výběr. Doufejme, že v budoucnosti budeme s nějakým jiným pódiem schopni vrátit se do Prahy, aby fanoušci mohli vidět, jak velkolepá show Celtic Tiger je. Zatím mohu ujistit všechny fanoušky, že u sebe nemáme žádné peníze z prodeje lístků a odkázat je s žádostmi o vrácení peněz na místní pořadatele.”Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku