ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.10.2023
Svátek má Olívie/Oliver

Odběr novinek emailem:
Email:HODĚJOVSKÁ PODKOVA 2005

27.04.2005 Švestka Štefan 22724
první informace k letní taneční soutěži probíhající v novém westernovém městečku
Tanečníci ahoj.

Píšeme Vám proto, abychom Vás informovali o zajímavé akci, která se chystá na léto 2005. Jde o nepostupovou taneční soutěž ,,HODĚJOVSKÁ PODKOVA 2005. Jelikož je vše ve stádiu příprav jde pouze o informativní sdělení, že se bude něco dít - a to v termínu 13.8.2005. V malebné jihočeské vesničce Hodějov u Strakonic vzniká nové westernové městečko na místě, Wild City Hodějov, kde již 10 let probíhají ródeové soutěže. Letos sem chceme přenést i country tance.

Oslovili jsme proto známe osobnosti českého Country tancování Jitku Bonušovou (Dvorana Praha), Jana Boba Pumpra (Dvorana Praha), kteří svou účastí v porotě a maximální možnou pomocí dají této akci prestiž. Pro zkušenosti a pomoc jsem se spojil se Štefanem Švestkou (Ryengle Pardubice),který přislíbil svou pomocnou ruku hlavně s propagací a organizační stránkou věci. Eva Táborská (Ryengle Pardubice) byla mou prosbou o účast v porotě nadšena. Dále jednáme i s CCCDCA jako možným partnerem. Pro základní informaci Vám těchto pár řádků stačí. V průběhu první poloviny měsíce května zjistíte vše potřebné prostřednictvím Dvorany a Ryengle. Brzy zprovozníme na stránkách www.ryengle.cz webové stránky s fotkami a spoustou informací. Zatím se mějte moc hezky a těšte se na další nové zprávy. Já se budu těšit na Vás v srpnu v Hodějově.

Za pořadatele:

Zbyněk Mařík
T.S Rebels child Volyně
Rebelschild@seznam.cz
723 006 867

Josef Sluka
Wild City Hodějov

Ps: prosím-nebudeme se zlobit, když nám napíšete, jak se Vám náš nápad líbí a co od podobné akce čekáte. hodejov@seznam.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku