ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.07.2024
Svátek má Jakub

Odběr novinek emailem:
Email:Již příští týden se koná mistrovství v cloggingu pro dospělé

23.04.2005 Švestka Štefan 32659
a v premiéře bude mistrovství hostit Hodonín. Jak se vyvede?
Hodonínu jistě pomohlo přibrání dalšího stylu na cloggingové mistrovství - line dance. Vím, že do této kategorie se chystá i tradiční úspěšný účastník festivalu Pardubická Ryengle La Quadrilla Brno. Bude však takových účastníků více? Hořekování dospěláckých souborů, že podobná soutěž (myšleno pro clogging, ale i line dance) pro tuto věkovou kategorii chybí, se však zdá, že bude ve velké míře nevyslyšena.

Dle mých - zatím kusých - informací se přihlásily soubory i ze Slovenska a proto nás čeká další zajímavý podnik, kde se setkají čeští a slovenští tanečníci jejichž taneční styl se zatím stále odlišuje (viz výsledky na dalších tanečních akcích)

Čím se stalo, že se soubory nepřihlásily ve větší míře? Bojí se skutečně soubory srovnávání v soutěžním klání? Nebo jsou jen příliš kusé informace o tomto mistrovství natolik nedostatečné, že Vás to odradilo k přihlášení? V každém případě se můžete vyjádřit zde pod článkem v komentářích nebo i v Diskuzním foru. Svým názorem pomůžete nejen současnému pořadateli odhalit možné slabiny v pořádání mistrovství, ale hlavně, aby se případných chyb mohl vyvarovat další pokračovatel.

Pořádání mistrovství je velká řehole pro pořadající soubor a tuto aktivitu je potřeba podporovat nejen teď v době týden před konáním, ale hlavně v době počátečních příprav. Další podstatnou věcí je komunikace mezi účastníky a pořadatelem všemi možnými informačními kanály, které jsou k dispozici.

Je po uzávěrce a zřejmě již zítra budeme moci seznámit s přihlášenými soubory zde ńa stránkách Ryengle.cz.

Zatím nazbývá než popřát hodně štěstí Hodonínu - Radku Demovičovi a Martě Demovičové a samozřejmě celému Black and White, aby celé mistrovství dopadlo na jedničku a položilo základ dalšímu dobrému a hlavně potřebnému tanečnímu podniku u nás!

Na těchto stránkách by do té doby mohl zaznít názor, proč jste se nepřihlásili právě Vy a Váš soubor?Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka