ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:A je to tady...

25.08.2003 Švestka Štefan 20401
Šílenství okolo festivalu Pardubická Ryengle 2003 začíná... Že Vám již další ročník, s pořadovým číslem pět, už nemá co dát?! Možná budete i po těchto letech překvapeni...
Mnohé je již uvaříno a upečeno. Mnohé ještě šéfkuchaři Pardubické Ryengle skrývají. V každém případě víme několik základních pokrmů..... a další speciální ingredience a dezerty si necháme na později.

V páteční večer potkají účastníci na tradičním koncertu v KD Dubina skupinu Asonance, která rozehřeje v předvečer soutěžícím krev svým osobitým stylem.

Na minulém ročníku se nám všem osvědčila na sobotním country bále skupina Poutníci a proto se na ni můžete těšit i rok letošní. Kapela, která se společně s Poutníky večera zúčastní, je v současné době v jednání a přestože Vám možná název neřekne nic, můžeme Vám slíbit, že v hudebním obsazení najdete zvučná jména z jiných úspěšných kapel.

V soutěžních kláních nám opět přibude nová kategorie. Tentokrát si slibujeme od kategorie show ve věkové skupině děti od 10 do 15 let věku včetně, že dojde k většímu pochopení ze strany choreografů a to nejen v této, ale i v dospělácké kategorii, kde bude vyhlášena opět i letos.

A protože se pomyslná death line pro přihlášky blíží mílovými kroky, připomínáme možnost se přihlásit i pomocí našich webových stránek. Stav přihlášených choreografií v jednotlivých kategoriích si můžete pohlídat dnes a denně na adrese http://www.ryengle.cz/festival_prihl.asp. Připomínáme hranici 40 choreografií, do kterých se můžete přihlásit se dvěmi tanci na každou choreografii a hranici 60 choreografií, kterou se nám z časových důvodů nepodaří překročit.

Porota na PR2003 byla nejdiskutovanější části z pohledu účastníků. Možná i proto dojde k několika změnám na Irském dnu, ale k tomuto nejožehavějšímu tématu až v jiném článečku. Ke změnám dojde i v porotě na sobotní country soutěži.

Veškeré základní informace si můžete stáhnout z Download sekce.

V tuto chvíli tento článek berte jako základní informace, které budou nadále nabalovány dalšími upřesněními. Střípky z připravované lahůdky festivalu Pardubická Ryengle již víte, na ostatní si ještě počkejte....Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku