ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Country bál už tuto sobotu!

13.02.2003 Švestka Štefan 22867
První country bál TCS Ryengle v roce 2003
Po úspěšném festivalu Pardubická Ryengle se bude na poli svých vlastních akcí prezentovat menší akcí, country bálem v KD Dubina.

Vedle pořadatelské TCS Ryengle se představí v záři reflektorů taktéž v současné době velmi populární skupina Black and White Hodonín, která v poslední době sbírá ocenění především na poli cloggingovém, ale i ve světě klasického country nám již zaznamenala úspěchy a to především na festivalu Pardubická Ryengle. Sympatický a mladý kolektiv pěstuje velmi dobrou spolupráci s TCS Ryengle Pardubice a představí se na našich country bálech poprvé a doufejme, že ne naposledy.

Na podiu nebude chybět Vaše oblíbená skupina Graspekt, která se po chvíli odmlky vrací na naše akce. Podpořit její návrat na prkna v KD Dubina můžete i Vy. Datum 15. února je den po svatém Valentýnu a proto si myslím, že tento ryze americký svátek, který v našich krajinách velmi rychle zdomácněl, můžete oslavit nejen večeří při svíčkách nebo romantickým večerem, ale i tancem.

Na country bále přislíbili účast i některé celebrity country tancování. Které a zda svůj slib dodrží zjistíte v sobotu 15. února 2003 od 20 hodin v KD Dubina. Vedle klasické taneční zábavy Vám TCS Ryengle připravila i doprovodný program.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku