ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Country tančírna 2003

22.01.2003 Švestka Štefan 21262
pořádá dětská taneční skupina Calipso
Dětská taneční skupina CALIPSO
Vás zve na víkendové setkání dětských tanečních skupin

COUNTRY TANČÍRNA 2003

7. – 9. března 2003
ZŠ Bellova - Praha 10 – Petrovice

Vážení a milí přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat do Prahy na třetí ročník COUNTRY TANČÍRNY.
Po dobrých zkušenostech z minulých let, je i letos cílem akce „ SEZNÁMIT SE !“ A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny, prohloubit dovednosti, které již ovládáte, osvěžit způsoby, kterými dosahujete svých cílů a taky umožnit Vám podívat se na věc – v našem případě tanec – z jiné strany a nebo zevnitř.

Letos se děti budou moci seznámit s Line Dance, Couple Dance, kankánovou čtverylkou a charlestonem. Každé z nabízených oblastí budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně (viz program). Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním zajícům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

Sobota bude vysloveně „pracovní“. Program je zaměřen na krokovou průpravu, držení těla, orientaci v prostoru, rytmická a koordinační cvičení a dramatickou výchovu.

Program je opět sestaven tak, aby mohli účastníci navštívit všechny semináře. Na závěr pracovní části dne je připravena „hra“ , ve které si děti budou moci nejen ověřit, co vše se naučily, ale hlavně se pobavit a zasoutěžit si. Pobavit chceme i jejich vedoucí a proto počítáme i letos s jejich zapojením do her. Jedinou změnou je, že budou soutěžit pouze proti sobě, nikoliv proti dětem, jak tomu bylo v minulých ročnících.

Na večer je připraven country bál a staré dobré country tance. Skupiny, které budou mít zájem se mohou přihlásit do taneční soutěže a předvést jedno předtančení ze svého repertoáru. Předvedená vystoupení budou hodnotit všichni v sále – a nejlepší choreografie budou oceněny.

Akce je plánována maximálně pro dvě stě účastníků.

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám naše akce bude líbit.

Za organizátory Ondřej Zítka

Celý dokument včetně programu naleznete v Download sekciKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku