ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Propozice č.2 k festivalu Pardubická Ryengle 2002

20.11.2002 Švestka Štefan 27240
informace ke čtvrtému ročníku festivalu
rozesílaný text Propozic č. 2:

Propozice č.2 k soutěžní přehlídce „Pardubická Ryengle 2002“

Co je připraveno pro letošní festival ? Omlouváme se, pokud působí starostlivým dojmem, ale nutí nás k tomu obavy o pohodlí Vás – účastníků.

Hned v úvodu máme na vás apel: vzhledem k počtu účastníků Vás prosím - pokud možno, dbejte pokynů pořadatelů, byť by se vám zdály jakkoliv nesmyslné ! Vše je možné změnit, ale prosím jedině po konzultaci s níže uvedenými ! Díky za pochopení.

Místo konání :
Na přiložené mapce naleznete možnosti autobusového spojení z vlakového nádraží do místa konání. Při případném zakufrování se ptejte místních „domorodců“ na výstavní centrum IDEON nebo bývalý 25 m bazén Na Olšinkách.

Organizační záležitosti :
Hned po příjezdu se, prosím, registrujte v Ideonu. Bez registrace, z důvodů organizačních ale i kvůli bezpečnostním opatřením, nemůžete na páteční koncert, na ubytování, ale ani na prostorové zkoušky do sálu Ideonu. V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje právo kontroly věku soutěžících.

Ubytování :
Je zajištěno v prostorách Sokolovny (zvané DYNAMO) – hned vedle IDEONu. Pořadatelé vám již určili místo ubytování – sledujte tedy označení místností - naleznete tam název svého souboru.
V neděli je třeba Sokolovnu vyklidit do 12:00. Věci si, prosím, přemístěte do autobusů, aut či účastnických šaten v IDEONu.

Stravování :
Stravování je zajištěno v suterénu budovy. Vchod do těchto prostor naleznete z boku IDEONu ze strany od DYNAMA. Na sobotní oběd je připraven doporučený seznam časů na odběr jídla. Pokuste se ho dodržovat. Časy doporučeného odběru jídla najdete na informačních nástěnkách v Ideonu a Sokolovně.

Prostorové zkoušky :
Čas prostorových zkoušek je přiložen. Počítejte s možností časového posunu a proto buďte na sále alespoň 15 minut předem. Pozor na snídani v sobotu - může být po ránu plno! Dbejte pokynů pořadatele, který bude prostorovky řídit. Mějte, prosím, připravené nosiče se skladbou k Vaší choreografii. Nosiče dostanete zpět až po soutěži. Označte je proto jménem souboru, choreografie a číslem skladby, v případě kazety ji nahrajte na začátek strany. Při Vaší prostorové zkoušce máte poslední možnost předat zvukaři cokoliv o Vaší skupině a činnosti.

Šatny :
Při soutěži Vás prosíme o klidné řešení problémů v šatnách, které se nalézají v poněkud stísněných prostorech. Proto by se v prostorách šaten měli pohybovat jen soutěžící, kteří se připravují na vystoupení. Toto se bude snažit zajišťovat pořadatelská služba, která bude u vchodu do šaten a na parket, kde bude dbát na připravenost souborů

Soutěž :
Opět letos uvidíme více jak 60 choreografií. Děti I. mají 6 choreografií - jedno kolo – začátek v 11:30. Po nich přijdou Děti II s 27ti choreografiemi – postupový klíč 27-14-7. Dospělá kategorie country show má 6 choreografií a tedy jedno kolo. Dospělá kategorie country s 23mi choreografiemi má postupový klíč 23-12-6.
Irský den začne v neděli ve 12 hodin a má 17 choreografií. Postupový klíč je celkem zřejmý : 17-8.

U p o z o r n ě n í :
1. Hlídejte si cenné věci !!!!
2. Vždy mějte u sebe účastnický lístek, bez něj nebudete vpuštěni do Ideonu, KD Dubina ani do ubikací!!

Mám upřímnou radost, že se sejdeme v tomto hojném počtu na festivalu Pardubická Ryengle 2002. Mohu jen doufat, že si potvrdíte svoji dobrou zkušenost s naším festivalem, nadále nám zůstanete nakloněni a přijedete na další festival Pardubická Ryengle 2003, který se koná ve dnech 28. 11. – 30. 11. 2003. Přeji Vám mnoho úspěchů v soutěži. Bližší informace a případné změny budou publikovány na www.ryengle.cz.

Vaše případné dotazy jsme připraveni zodpovědět kdykoliv na telefonech 602 225 985 (Štefan Švestka), 602 243 299 (Vladimír Žváček).

Váš Štefan Švestka, pořadatel festivalu
Vladimír Žváček, ředitel festivaluKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka