ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Za country tancováním k moři s cestovní kanceláří Růžový panter s.r.o.

31.10.2002 Švestka Štefan 23315
Ostrov Šolta leží 400km jižněji od známého poloostrova Istrie (je tu proto podstatně tepleji na jaře i na podzim) a asi 16 km po moři od starobylého města Splitu.
Cestovní kancelář Růžový panter s.r.o. Vám nabízí country tancování rodičů s dětmi a to přímo u moře! K místu pobytu cestovní kancelář dodává:

Ubytování je zajištěno ve středisku Nečujam v apartmánech jednoduššího typu (pro 2+1 nebo 4+1 – ložnice, kuchyňka, lednička, sprcha , WC) které leží v piniovém háji v těsné blízkosti zátoky. Stravování v restauraci s terasou vzdálené cca 50m od moře, které je zde průzračně čisté s řadou malých zátok s oblázkovými plážemi. Hlavní pláž je pozvolně se svažující, vhodná pro rodiny s dětmi. Je zde i hospůdka a cukrárna. Za poplatek možno půjčit kola, windsurfing, šlapadla. Ostrov je dlouhý asi 20km, široký max. 3-4km. Více o Šoltě na www.soltatours.com.

Pro koho je vlastně country tancování u moře určeno?

Pobyt je určen především bývalým country tanečníkům a tanečnicím, majícím již rodiny a přesto nechtějícím již jen vzpomínat…. Pojďte, budeme si povídat jak se dnes tančí country, na terase při večerním chladivějším vzduchu v pohodě zatancujeme staré dobré čtverylky a pak ještě na chvíli do moře… Čeká na Vás opět Grand Square či Virginia reel, ale i jednoduché square dance na nápovědu jako v jejich počátcích před třinácti lety. Umíme i line dance! Country aerobik pro nezmary. Taneční program i pro vaše děti. Staré a nové videonahrávky z českých country akcí jsou připraveny k shlédnutí až se vrátíme večer od moře a děti už budou spát… Hudební nástroje s sebou!

A kdo Vás bude country tanečky a vzpomínáním provázet?

Lektorské činnosti se ujme Jiří Jeff Vašák za vzdatné pomoci Jarky Vašákové

V download centru naleznete celý dokument ke staženíKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku