ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Videozáznam z festivalu

09.11.2001 Švestka Štefan 20116
letos nemusíte nechávat videokamery doma
V rámci některých úprav a změn se letos dočkáte i další podstatné změny, která změní možnosti pořízení videozáznamu z celého festivalu. Kromě možnosti nechat si zaslat oficiální sestřih z celé akce, jehož kvalita byla i několikráte oprávněně kritizována, se dočkáte možnosti pořídit si svůj vlastní videozáznam.

Jedinou překážkou k pořízení vlastních záběrů z místa konání soutěže zůstane uhradit poplatek za videokameru. O výši se jedná, ale nepřesáhne částku 300,- Kč na videokameru.

Poplatek se bude hradit na registraci v IDEONu a dostanete samolepku, kterou nalepíte na videokameru, kterou budete natáčet. Poplatek je nepřenosný na jinou videokameru. Prosíme Vás všechny, abyste pochopili, že natáčení bude skutečně umožněno pouze videokamerám, které budou označeny touto samolepkou. V případě potřeby Vás může pořadatelská služba požádat, abyste předložili k nahlédnutí stvrzenku o zakoupení samolepky.

Výše ceny oficiálního videozáznamu bude stanovena po sestřihu a bude záležet na délce záznamu. Počítáme s tím, že opět budeme, vzhledem k délce programu, muset záznam rozdělit na dvě videokazety. Předpokládáme, že dělení bude shodné s loňským rokem.

Na první videokazetě bude celá sobotní soutěž bez semifinálových kol a na druhé se potom objeví večerní finále Hlavní kategorie spojené s předáváním cen, country bál s jednotlivými tanečními vstupy, půlnoční překvapení a celá Irská soutěž. Vzhledem k počtu přihlášených choreografií na Irský den se nevylučuje možnost rozdělení na třetí videokazetu.

Cena celého kompletu by se neměla dostat nad 600-700 Kč. K oficiálnímu videozáznamu bude dodávána Oficiální brožura se stručnými komentáři porotců k jednotlivým choreografiím.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku