ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Nejdůležitější data letošního podzimu

10.09.2001 Švestka Štefan 30144
co se kde koná na podzim?
Věřím, že tak jak se plní "datumovník" vystoupení a dalších akcí u naší skupiny, tak se plní i u Vás. Proto se vyplatí udělat si přehlad o nejdůležitějších akcích letošního podzimu. Snad na nikoho nezapomenu a pokud, tak se ozvěte, rád Vaši akci doplním.

V polovině října tu máme tradiční akci, kterou nevynechá žádný soubor, který něco v country tancování znamená. Můžu směle říci, že tato akce, která nese oficiální název Country dance festival Jasana Bonuše a Dvorana Cup 2001, se již natrvalo zapsal do našich kalendářů. Letos mu patří víkend 12.-14. října 2001 a bude toho opět hodně k vidění. Ale nejen k vidění, protože si tradičně na této akci můžete obohatit repertoár Vaší taneční skupiny o tanečky ve stylu mexika, irska, country, cloggingu a skotských tanců.

V termínu od 16. do 18. listopadu se pak můžete opět v Praze podívat či dokonce s dětskou taneční country skupinou zúčastnit 3. mistrovství České republiky v dětských country tancích. Po dvou předchozích ročnících, které byly uspořádány v Pardubicích se přesouvá pořadelství do našeho hlavního města.

A nakonec je tu na přelomu listopadu a prosince (30. listopadu - 2. prosince 2001)již třetí ročník festivalu Pardubická Ryengle 2001, který je největším soutěžním tanečním country festivalem v ČR i Slovensku. I letos se budete na našem serveru setkávat s informacemi, které budou přímo z pořadatelské kuchyně a budou jak se patří horké.

Jak vidíte, tak na to, že první dekádu září již máme za sebou a většina členů se teprve začíná pomalu po dovolených a prázdninách hlásit ve svých souborech, je akcí více než dost. Příprava na jednotlivé akce totiž "pozře" velkou část nejen zkoušek, ale někdy i víkendů. Do toho samozřejmě určitá dávka vystoupení, protože takový soubor si musí na své náklady vydělat. Vše podtrženo a sečteno vydá na hodně obdivuhodné práce pro jednotlivé soubory. Proto Vám všem ještě jednou přeju pevné nervy a mnoho hezkých country tanečních zážitků.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku