ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 14.07.2024
Svátek má Karolína

Odběr novinek emailem:
Email:Závěrečné zkoušky TCS Ryengle

26.06.2001 Švestka Štefan 24749
zkoušky
Koncem ąkolního roku 2000-2001 se TCS Ryengle rozhodla uspořádat postupové zkoušky do dalšího roku.
Zkouška měla být spíše trochu humornou a trochu vážnou formou ukončení dalšího roku činnosti. Přesto se stala i prověrkou schopností a vědomostí členů.
Zkouška měla dvě částky a to část teoretickou, kde odpovídali na deset otázek z oblasti country tanců a tím bylo testovány znalosti z historie TCS Ryengle, ale i country.
Zkušební komise (složená z vedení a lektorů TCS Ryengle) v praktické části zkoušela tance, které ještě pracovně přerozdělila na tři kategorie. Do první kategorie spadaly tance povinné. Do druhé tance pokročilé a v poslední kategorii tance mexické.
Již při samotném testu se někteří zapotili a to na ně ještě čekala celá řada tanců. Jedním z povinných tanců byla choreografie Dvě řady.

Nakonec všichni zdárně absolvovali tance závěrečné zkoušky přesně podle dispozic tanečníka, který chce tancovat v TCS Ryengle.
Po absolvování jednotlivých tanců se mnohý divil, co to tam na tom parketu vlastně předváděl a po závěrečné řeči Evy Táborské, které bedlivě naslouchali, se už všichni těšili na odpočinek.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku