ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 09.06.2023
Svátek má Stanislava

Odběr novinek emailem:
Email:2.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den 13, čtvrtek 26.7.2018

27.07.2018 Talkner Roman 33431
obrázek v článku

Z pověsti, která by nám měla pomoci při posledních krůčcích za archou úmluvy jsme se dozvěděli, že archa by měla být schovaná v některé z egyptských hrobek. To, ve které hrobce se nachází a jaká kombinace hieroglyfů je k jejímu otevření potřeba, jsme však nevěděli.

Ještě, že máme s sebou krásnou chytrou Marion, která se mezi řádky dočetla, že musíme najít potomka egyptského faraona, který nejen, že ví, která hrobka je ta správná, ale zároveň zná i kombinaci hieroglyfů, které musíme použít k jejímu otevření. Pověst nám dala několik indicií, jak by onen potomek měl vypadat, a tak jsme se ho vydali hledat. Naneštěstí náš hlavní hrdina zjistil, že Egypťani jsou si dost podobní a nebude jednoduché jej najít. Požádal nás znovu o pomoc a my jsme mu s hledáním faraonova potomka v dopolední hře pomohli. 

Když se nám podařilo Adýfa (tak se totiž jmenuje) konečně najít, převyprávěli jsme mu pověst, podle které jsme ho našli a Indiana mu pověděl celý jeho životní příběh. Adýf byl tak šťastný, že ho konečně někdo našel a archa se dostane do správných rukou, že trval na tom, že nám uspořádá oslavu. S oslavou jsme všichni kvapně souhlasili a až poté jsme zjistili, že se na ni musíme pořádně vystrojit. Nakonec se nám podařilo Adýfa přesvědčit, že bude stačit, aby se patřičně vystrojilo jen několik vedoucích a instruktorů, kterým s jejich „róbami“ ochotně pomůžeme. 

Oslavy u ohně byly velkolepé a my se těšíme na páteční (doufejme) finále. Hic, hic a hic.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku