ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.07.2024
Svátek má Jakub

Odběr novinek emailem:
Email:Poslední volná místa na letním táboře !

22.04.2017 Pospíchal Tomáš 42210
obrázek v článku

Již 23 ročník letního dětského tábora pod hlavičkou Ryengle se nezadržitelně blíží a přípravy jsou v plném proudu. První běh je již kapacitně naplněn, na druhý běh v termínu 15.- 29.7. je posledních 12 volných míst. Téma bude kouzelně pohádkové - Ať žijí duchové!

 

Děti se pod taktovkou zkušených vědoucích a instruktorů přenesou do prostředí notoricky známé pohádky a budou usilovat o možnost využívání hradu Brtníku. Proti nim bude stát vedoucí samoobsluhy Jouza se svou pravou rukou - švagrovou Pilátovou. Z pohádky známe konec, povede se ale našim táborníkům také získat hrad pro sebe? Zvládnou za úžasných 14 dní postavit střechu a přesvědčit vedení obce?

Přihlásit své táborníky můžete zde: PŘIHLÁŠKA

Máme posledních 12 volných míst.

Okolí řeky Doubravy nám má stále co nabídnout, a tak jako v minulém roce postavíme tábor na louce v blízkosti Horního Sokolovce, na Vysočině. Odjezd na tábor je možný z Pardubic, Slaného a Prahy, případně po vlastní ose.

Spíme ve stanech s podsadou, využíváme mobilní WC a sprchy. Všichni společně si v přírodě na dva týdny odpočineme od dnešní uspěchané a technologické doby, lepší relax neexistuje.

Cena za táborníka je 3600 Kč, pokud jedou sourozenci, tak 3500 Kč za táborníka.

Na fotografie z minulého roku se můžete podívat na Facebooku ZDE (na fotky se dostanete, i když Facebook nemáte), nebo na webu www.ryengle.cz

Nečekejte a přihlaste své děti: PŘIHLÁŠKA

Info: Tomáš “Pospa” Pospíchal: pospichal.tom@gmail.com, nebo 607 077 806

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: