ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.10.2023
Svátek má Olívie/Oliver

Odběr novinek emailem:
Email:Velké zklamání pro příznivce Lord of Dance

26.04.2001 Švestka Štefan 28738
Lord of Dance
Dnes jsme se dozvěděli velmi špatnou zprávu pro majitele lístků na show Lord of Dance. Přestože jsme si všichni velice přáli, aby tato show zamířila premiérovì do naší republiky, tak vše nasvědčuje tomu, že si budeme muset ještě nějakou dobu počkat...

Dnešního dne totiž Interkoncerts vydal tiskovou zprávu s textem, který rozesmutnìl všechny příznivce. Lord of Dance se přesouvá k našim sousedům na Slovensko do Bratislavy a nám se nezbývá než se zeptat proč? Kdo nebo co stojí za touto změnou, která je velmi nepříjemná pro držitele vstupenek, které koupili za nemalé peníze a nyní se show kterou toužebně očekávali přesune kamsi za hranice naší republiky. Nejde o to, že je to na Slovensku (akci jim z celého srdce přeji), jde o princip. Možná se to někomu zdá jako zbytečné handrkování, přeci jen tím nic nezměníme, ale zvláštní pocit z toho, že nám někdo vlastně prodal bezcenné papírky na akci, která měla být smluvně podchycena, ten pocit nám zůstane.

Pokud máte k tomuto tématu co říci, využijte, prosím, odkazu pod článkem.

Tisková zpráva : (krátká, ale výstižná)
Irský taneční soubor seskupený kolem legendárního Michaela Flatleyho vystoupí 5. června v bratislavské hale Incheba. Vystoupení se tak z Prahy stěhuje na Slovensko.
(26.4.2001)Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku