ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Táborové Timesy nyní propojené odkazem s každodenními zprávami

07.07.2014 Švestka Štefan 38665
obrázek v článku

Táborové aktivity, zprávy o počasí, jídelníčku a další podrobnosti, o kterých vás každodenně neúnavně informujeme, jsme nyní propojili odkazem s odpovídajícími vydáními našich „papírových“ Timesů.

 

 

 

 

Naše celotáborová hra vychází z příběhů a souvisejících informací, které si tady na táboře denně zveřejňujeme prostřednictvím „papírových“ Timesů. Aktivity, hry a další počínání, o kterých vám pak zpětně píšeme, s tím ovšem úzce souvisí. A protože Timesy nemůžeme z technických důvodů vydávat na webu den co den souběžně s aktuálními denními reporty, propojili jsme nyní tyto dva zdroje informací tak, abyste je vždy měli pohromadě a mohli jste si vždy počíst o tom, co bylo v Timesech (a co předznamenalo události dne) a co jsme potom dělali (což se dozvíte z reportů, které zpětně publikujeme za předchozí den). To ocení určitě i děti po skončení tábora, protože tady najdou všechno, co četly a co pak zažily! :)

 

Kde to tu najdete?

Napravo od článku pro daný den najdete vždy nejen odkaz na táborovou fotogalerii, ale i na související vydání Timesů – a naopak. Vzhledem k tomu, že Timesy vycházejí se zpožděním, prosíme strpení – jakmile je zveřejníme online, odpovídající odkaz přidáme.

 

¨