ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.10.2023
Svátek má Olívie/Oliver

Odběr novinek emailem:
Email:Pardubice a Košice gratulovaly Popradu

22.01.2001 Švestka Štefan 17109
narozeniny Kentucky Poprad
V sobotu 20. ledna se ve městě pod Vysokými Tatry konala sláva k poctě narozenin místního souboru Kentucky Poprad s názvem "Máme radi country".

Kentucky Poprad již pátým rokem působí na slovenské country scéně. O sobě však nedává znát jen na Slovensku, ale je častým účastníkem akcí na české straně společných hranic. My jsme měli tu čest se poprvé s tímto souborem setkat v Krupce na místní soutěži v roce 1997. Od té doby Kentucky Poprad jezdí na akce do Šiklova městečka, byla na obou ročnících festivalu Pardubická Ryengle a dalších akcích, které Vám rádi sami upřesní.

Velká sláva se konala v Popradu v prostorách klubu "C". Taneční ukázky obstaraly taneční skupiny Nashville Košice, TCS Ryengle Pardubice, Mini Kentucky Poprad a taktéž oslavenec - Kentucky Poprad. Program, který byl doslova naprán vystoupeními, nepostrádal svojí různorodostí nic na atraktivnosti a mohu řízi, že taneční skupiny zatancovaly postupně snad všechny styly, které lze ke slovu country přiřadit. Nás potěšila i choreografie Siamsa, která získala srdce mladých tanečníků z Mini Kentucky a zatancovali tuto choreografii se staršími kamarády z "velké" Kentucky.

Mohu říci za náš soubor, že jsme dlouhé a strastiplné cesty rozhodně nelitovali, protože odměnou nám byl krásný večer strávený s kamarády ze Slovenska na akci s perfektní atmosférou.

Na posledy musím ještě jednou pogratulovat Kentucky Poprad k jejich výročí a popřát jim mnoho dalších spokojených let a aby jim to tančilo ještě lépe než doposud.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku