ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.05.2024
Svátek má Nataša

Odběr novinek emailem:
Email:Semifinále Stodoly 2000

18.01.2001 Švestka Štefan 20025
Stodola
Pro tanečníky country je čas nesmlouvavou veličinou a to zvláště nyní před vánočními svátky.

Po náročném víkendu v Pardubicích se skupiny, které byly úspěšné v krajských kolách Stodoly, přesunou dnes večer či zítra dopoledne do pražské KD Barikádníků. Semifinále Stodoly proběhne za účasti 23 skupin z celé České republiky a finále bude podpořeno vystoupeními kolegů ze Slovenska.

V poli kvalifikovaných skupin došlo ještě k několika malým změnám. Místo Oranžového Expresu z Rychnova nad Kněžnou a Kanafasu z Českého Těšína se do semifinále dodatečně zařadily náhradní skupiny Cloggingová fantazie Praha a Virginia Brno. Startovní pole bohužel díky nemoci musel opustit sympatický soubor Black and White Hodonín.

Dnešní (páteční) večer začíná v 20.00 country bál pro účastníky, který vše odstartuje. V sobotním ránu najdete všechny skupiny postupně trénovat na prostorových zkouškách, aby celá soutěž vypukla okolo 13-té hodiny kategorií Country.

Jak možná víte, semifinále bude rozděleno do třech kategorií, tak jako krajské kola. Soubor musí nasadit choreografii se kterou postoupil a dále může obsadit i zbývající dvě kategorie. Do finálového kola postupuje až devět souborů, které vybírá porota složená ze zástupců Petronelly Bratislava, Sillmarionu Bratislava a Country Cloggers Bratislava.

Ve finále pořadatelé (Dvorana Dancers a Caramella) stanovili pouze jednu podmínku. Limit 10 minut na prezentaci souboru, který nemusí znovu nasadit tanec se kterým postoupil až do finále.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku