ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.07.2024
Svátek má Jakub

Odběr novinek emailem:
Email:Informace o letním táboře 2010

04.06.2010 Žváček Vladimír 30601

Dobrý den, děkujeme Vám, pokud jste přihlásili svoje dítě(i) na náš letní tábor. Pokud ne, můžete tak učinit ještě do 28.6.2010 !
Doporučený seznam věcí pro první běh tábora a Doporučený seznam věcí pro druhý běh tábora si můžete stáhnout v sekci Downloads. Jsou zde pokyny ohledně organizování tábora včetně odjezdů a příjezdů, adresa tábora a kontakty na odpovědné osoby.

Dále jsou ke stažení potřebná byrokratická potvrzení - Potvrzení od lékaře o chopnosti dítěte absolvovat letní tábor a Prohlášení zákonných rodičů dítěte, prosíme, obstarejte je, aby byly náležitosti okolo tábora v pořádku.
Potvrzení spolu se zdravotním průkazem dítěte, očkovacím průkazem a kartičkou pojišťovny odevzdáte zdravotníkovi (vedoucímu skupiny) při odjezdu. Pokud s sebou dítě dostane léky, dejte je spolu s doklady. A na obal léků raději poznamenejte jméno, ať to nejde splést.

INFORMACE NA INTERNETU PO CELÝ TÁBOR
Po celý tábor budete moci sledovat informace a možná budete vtaženi i do děje tábora na těchto stránkách.

NEPŘÍJEMNÉ UDÁLOSTI BĚHEM TÁBORA SE DAJÍ ŘEŠIT
V případě zdravotních, kázeňských nebo jakýchkoliv jiných problémů během tábora PROSÍME, abyste v první řadě kontaktovali naše vedoucí, kteří podají objektivní informace o stavu věci. Svou návštěvu v lokalitě tábořiště, prosíme, konzultujte.

Vás, rodiče, žádáme o pomoc !
Přijeďte o víkendu 26.6. a 27.6 na místo tábora a pomozte nám jej postavit ! Můžeme slíbit práci, ale i večerní posezení u ohně, něco dobrého k večeři a i něco dobrého k pití. Přespat můžete ve stanech a vyzkoušet si tak pocity Vašich dětí .. :)

Přijeďte také, pokud budete moci, v sobotu 31.7. a pomožte nám sbalit tábor ! Tady už tedy nemůžeme slíbit večerní posezení, ale alespoň dobrý pocit.. :)

Pokud se rozhodnete nám přijet pomoct, potvrďte mi prosím účast emilem, abychom obstarali potřebné.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Vladimír Žváček
Kultruní sdružení RYENGLE
Řidič, technik a organizátorKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: