ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:12. MČR country soft se odkládá!

16.11.2009 Švestka Štefan 27525
Zdraví dětí vítězí nad touhou po poháru
Vážení taneční přátelé,

bohužel se stalo to, co ještě nikdy !!!! Někteří to čekali, my jsme věřili, že to dopadne jinak …., ale skutečnost je taková, že Hygienická stanice Sokolov důrazně doporučila odložení – zrušení MČR. Navíc se přidává 30% nemocnost v ubytovací škole. K tomu přidáme nemocnost v klubech a obavy rodičů.

12. MČR country - soft se odkládá na květen 2010, kdy se uskuteční v Sokolově společně s 12. MČR country - clogging.

Soubory budu kontaktovat telefonicky, domluvíme se na vrácení peněz (pp, hotově na Ryengli…). Určitě budeme vracet stravné na účastnickém poplatku a startovném se domluvíme (vrátit – nechat na květen). Vše je velmi čerstvé, vydržte, prosím, pár dní.

Chtěla bych zde poděkovat Sokolovu za velmi vstřícný postoj při řešení listopadového mistrovství a to bez ohledu na konečný stav a hlavně za ochotu vše přepracovat a začít připravovat květnový termín. Věřím, že se odvděčíme o to větší podívanou a širší pestrostí stylů tance. Jmenovitě děkuji panu Ing. Karlu Jakobcovi starostovi města Sokolov za záštitu nad celou akcí, paní Mgr. Světlaně Sojkové – vedoucí odboru školství a kultury Úřadu města Sokolov , panu Ing. Michalskému ze Sokolovské uhelné a.s. – sponzorovi akce a panu Janu Pickovi – řediteli MDK Sokolov, který je spolupořadatelem mistrovství.

Možná budeme zdraví a uvidíme se dřív, ale určitě se uvidíme v květnu v Sokolově !!!!!
Vaše Marcela Ryšavá, prezidentka asociace CCCDCAKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku