ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:1e WCDF REGIONAL COUNTRY LINEDANCE COMPETITION CZECH REPUBLIC 2009

21.09.2009 Švestka Štefan 28051
Písecké dupání 9.-11.10.2009 - workshop Line dance s Nancy Morgan a Cintou Larrotchou. Poprvé si v České republice budete moci vyzkoušet soutěž Line dance určenou jednotlivcům v kategorii Social s pravidly World Country Dance Federation (WCDF).
Termín uzávěrky přihlášek na soutěž se blíží. Zbývá 7 dní.
Termín uzávěrky přihlášek na workshop je posunut na 6.10.

V porotě zasednou akreditovaní porotci: Nancy Morgan USA, Cinta Larrotcha Španělsko a Dzintra Rozite Lotyšsko. Na průběh soutěže bude dohlížet zástupce WCDF.

Vítěz v každé kategorii získá titul udělený federací: Social Champion of Czech Republic 2009. Pravidla, program, registrační formulář, soutěžní tance a vše podstatné najdete na www.tcslouisiana.cz

Soutěž je o víkendu 9-11.10. v rámci Píseckého dupání 2009 v KD Písek.
I v letošním roce budou Line dance vyučovat vynikající lektorky. Pro velký úspěch jsme pro vás pozvali opět v ČR již známou a oblíbenou Nancy A. Morgan (USA) Druhou skvělou lektorkou bude poprvé v ČR Cinta Larrotcha (Španělsko), která se představila na loňském Píseckém dupání exhibičním vystoupením.

V sobotu nebude chybět country bál, LD párty a předtančení skupin La Quadrilla a TCS Louisiana.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka