ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.07.2024
Svátek má Jakub

Odběr novinek emailem:
Email:TS Ryengle zahájí svou 20 taneční sezónu

04.09.2009 Švestka Štefan 30653
obrázek v článku příští týden zahájí svou jubilejní 20tou taneční sezónu taneční skupina, která ještě stále žije na svých country kořenech, ale nyní se již pyšní svými irskými tanci
V pondělí 7. září vstoupí TS Ryengle do jubilejní sezóny. Kádr, který trochu ztenčily odchody na vysoké školy, se semkl a fakticky zahájil svou sezonu již v minulém týdnu, který strávil celý na tréninkových prknech pod taktovkou lektora Mišo Kövera. Co nás čeká v nadcházející sezóně?

V září opět pokračuje naše produkce v nabídce irské taneční show RHYTHM FEET, kterou společně s Avalon Bratislava tanečně utváříme.

V říjnu v rychlém sledu za sebou otevíráme opět pravidelné kurzy v Hradci Králové, máme 10.10. 2009 první seminář pro začátečníky a mírně pokročilé a taktéž pořádáme 9.10. 2009 IRSKOU SESSION - toto datum bude pravděpodobně i uvedením našeho nového tanečního čísla GALICIA (jednotlivým akcím se budeme věnovat v samostatných článcích).

Snahou bude pokusit se o otevření kurzů irského tance i v našem sídelním městě - tedy v Pardubicích. Při eventualitě dostatečného množství tancechtivých v Pardubicích se tato možnost jeví reálně.

Soubor si naplánoval opět každý měsíc víkendové soustředění za účelem dopilování techniky, nových tanečních věcí a dorovnání úrovně jednotlivých tanečníků. Další taneční projekty a aktivity budou přibývat v průběhu školního roku. Už nyní však máme vystoupení na každý víkend v září a pomalu i říjen. Což nás samozřejmě těší :).Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku