ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 07.12.2022
Svátek má Benjamín

Odběr novinek emailem:
Email:Výsledky východočeského kola Stodoly

28.10.2000 Švestka Štefan 16025
.
Jak jsme již avizovali v předchozí zprávě, sešly se nakonec tři skupiny, aby zatancovaly své přihlášené choreografie a pokusily se získat na svou stranu porotu v čele s Janem "Bobem" Pumprem.

Jen pro pořádek zde uvádím startující taneční celky: Oranžový Expres Rychnov nad Kněžnou, TCS Ryengle Pardubice a domácí Star West Trutnov..

Soutěž začala lehce po půl deváté, kdy po úvodním představení poroty začala kategorie country. První šla TCS Ryengle s choreografií Mountain Dance, druhý v pořadí vystupoval Oranžový Express a kategorii country uzavíral Star West. Po poradě poroty následovalo kolo příbuzné styly s pouze jednou přihlášenou choreografií - Kangaroos od TCS Ryengle. Celou soutěž uzavíraly dvě cloggové předtančení, kde zahajoval Star West a následoval Oranžový Express.

Po té se porota opět odebral poradit nad osudem jednotlivých kategorií. Po půl jedenácté padl konečný rezultát.

V kategorii country skončil na třetím místě Oranžový Expres. Druhé místo obsadil Star West a první místo pro sebe získala TCS Ryengle !!! V kategorii příbuzných stylů nebylo (díky jedné přihlášené choreografie) co řešit a v kategorii clogging se druhého místa sympatickým výkonem dočkaly čtyři děvčata z Oranžového Expresu a první místo zaslouženě čekalo na Star West.

Z rozhodnutí poroty do semifinálového kola postupují všechny tři kolektivy.

Byla to hezká tečka za kauzou pořádání východočeského kola a věřím, že se jednotlivé taneční kolektivy vynasnaží pozvednout věhlas východních Čech v country tancování. Přeci jen pouhé tři přihlášené kolektivy je na náš kraj velmi málo....Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku