ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:Emaily ryengle.cz

28.01.2009 Švestka Štefan 27658
neodepisování nutně neznamená nezájem, ale občas technická stránka věci zvítězí nad zamýšleným stavem věci

V poslední době se nám pár lidí ozvalo, že jsme neodpověděli na emaily, které mají koncovku ryengle.cz (týká se emailů tabor@ryengle.cz, info@ryengle.cz a kurzy@ryengle.cz). Vězte tedy, že se tak stalo technickou stránkou věci a Vaše emaily bohužel nebyly doručeny. Protože nás toto samozřejmě mrzí, tak Vám nabízíme následující kroky, které nechtěným výpadkům zamezí:

1. zapněte si doručenku
Při odesílání emailů na ryengle.cz si zapněte doručenku (zjistíte, zda došel k nám na server a případně, že zpráva byla přečtena).

2. nejspolehlivější email
Nejspolehlivější email je v tuto chvíli ryengle@hramat.cz. Na něj můžete bez obav psát a případně se zachovat dle bodu 1.

3. můžete použít jiné emaily
Použít však můžete další email jako je steve75@centrum.cz, radilova@centrum.cz nebo irske.kurzy@centrum.cz. Vězte, že na emaily odpovídáme a pokud se tomu tak nestane, tak není vše v pořádku.

4. rychlým a nejspolehlivějším řešením je telefon
Pokud chcete ověřit Váš email nebo Vaše věc nestrpí odkladu, tak použijte telefonu. Toto řešení je sice nejnákladnější, ale nejspolehlivější.

Děkujeme všem za pochopení a věřím, že vše již v budoucnu proběhne bez technických problémů.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku