ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Country tančírna 2009

23.01.2009 Švestka Štefan 26832
dne 20. až 22. března Vás do Prahy na COUNTRY TANČÍRNU pozve TK Calipso Praha a CCCDCA. Místo konání je ZŠ Veronské náměstí, Praha 10 - Petrovice
Vážení a milí přátelé country a tancování vůbec,

dovolujeme si Vás pozvat do Prahy na již devátý ročník COUNTRY TANČÍRNY. Pořadatelem akce je Taneční klub Calipso a Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin. I letos zůstává cílem akce: SEZNÁMIT SE!!!! A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespoň zpestřit rozcvičky a taneční tréninky.

Co nás letos čeká? Páteční semináře bychom rádi věnovali jiným stylům v tanci a pohybu vůbec. Chtěli bychom Vás naučit něco z moderního stylu Streetdance – což je v současné době velice populární a hodně netradiční styl tance, ukázku jste mohli vidět ve Star Dance, kde ji tancovala Kvaša. Dále určitě nesmíme opomenout seminář tance, pod vedením Vámi tolik obdivovaného a milovaného lektora z našich řad a to Kubu Žáka, takže se máte na co těšit :o). Dále bychom chtěli zařadit něco z Pop Baletu, seminář Samby s Cha-chou a jiné. Co se týče cestování po světě, tak z minulých let se ke Skotsku, Irsku, Izraeli, Jižní Americe, Mexiku, Francii, Orientu, Africe, Apalačským horám, Itálii, Kubě, Portoriku, Španělsku, Indii a Rusku, přidá možná Maďarsko, Slovensko nebo můžete čekat Indiány či Barbary…. Prostě necháme se překvapit, který státní příslušník k nám dorazí… :o)

Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně. Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním nováčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

Rádi bychom, stejně jako minulý rok, udělali sobotní posezení pro vedoucí s tématem – „Aktivity ve volném čase“, abychom si pohovořili, co jiného dělat s dětmi než tančit…

Po obědě nás čeká na uvolnění hodinka country tancování. A pak si pořádně zařádíme při hře. Protáhnete si tělo i mozek a doufám, že se hlavně dobře pobavíte a zasmějete. Hra je určena jak pro děti, tak pro vedoucí. A téma celé Tančírny?? Veselé, plné tepla a inspirované skvělým animovaným filmem, jehož druhý díl právě vstupuje do kin:

DOVOLENÁ NA MADAGASKARU

Veselé plážové a dovolenkové oblečky s sebou!!!!

Stejně jako loni i letos jsme po Vás nachystali novinku, při které chceme Vaši spolupráci ještě před začátkem Tančírny. Rádi bychom poprosili všechny přihlášené soubory, aby nám poslaly, nebo odevzdaly při registraci:

Veselý dovolenkový příběh, plný kreseb, fotek, obrázků a jiného materiálu Je zcela na Vaší fantazii, jak to provedete. Můžete udělat komiks, knížku, deník, nástěnku, prostě fantazii se meze nekladou a hlavně pamatujte, že originalita se počítá! :o)

Sobotní večer patří starému dobrému country a line na takovém malém country bále!!! A také se již všichni těšíme na soutěžní, diváky hodnocenou přehlídku Vašich předtančení.

Veškeré aktuální informace o seminářích, lektorech, časech, přihlášených souborech a ostatních najdete na internetových stránkách

www.tkcalipso.cz

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám na naší akci bude líbit.

Za organizátory Káča Brnková, Jakub Gibon Žák, Markéta Hejnicová a TK CalipsoKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku