ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Festival PR2000 se blíží

19.10.2000 Švestka Štefan 22496
.
Pro všechny z Vás, kdo ještě zvažujete účast na našem festivalu zde máme nejaktuálnější informace ohledně počtu přihlášených choreografií.

V současné době se nám již sešlo 18 přihlášek do hlavní kategorie a 15 do dětské. Dohromady je to tedy již 33 tanců, a tak nám nezbývá než Vám připomenout pravidlo pro letošní ročník, které říká, že do 40 choreografií včetně můžete přihlásit dva tance do jedné kategorie. Poté se můžete přihlašovat dál, ale již jen s jedním tancem na kategorii. Horní hranice je pak určena na 60 choreografií celkem.

Pokud se tedy ještě hodláte přihlásit se dvěma tanci, pospěšte si. Přihlášku nám můžete doručit libovolným způsobem, kontakty najdete zde. Nezapomeňte také, že na našem webu je možné najít i online přihlášku. A pro všechny připomínáme i uzávěrku přihlášek, která je stanovena na 15. listopadu 2000.

A pokud se chcete přijet podívat, ale nehodláte změřit své síly s ostatními kolektivy, můžete si objednat lístky nebo permanentky.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku