ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:první česká taneční show v irském duchu: Swan Legend

29.09.2008 Švestka Štefan 31550
Swan Legend je název pro taneční show v irském stylu skupiny Rinceoirí, která bude mít svoji premiéru 31. října 2008 a následně vyjede na své české turné. Po řadě vystoupení v minulých letech, která uskutečnili Rinceoirí v mnohých českých městech, a která byla spíše ve stylu propagace irské taneční kultury, nyní přicházejí s legendou z irského bájesloví, kterou choreograficky zpracovali a bohatě vypravili. (přebráno z bernards.cz)
SWAN LEGEND

Podle předběžných informací celý příběh ztvární zhruba 16 tanečnic a tanečníků, výlučně členů taneční skupiny. S ohledem na celkovou technickou úroveň těchto účinkujících a výlučnou orientaci na irský tanec lze předpokládat podstatně lepší zážitek z tohoto vystoupení, než mohou nabídnout jiné amatérské show přibírající si ke svému názvu zvučné přívlastky. Také profesionální výprava, osvětlení a ozvučení dává předpoklad bohatšího zážitku. Vystoupení jsou připravována pro hlavní kulturní zařízení a divadla zejména v krajských městech, která nabízejí na jedné straně tolik potřebný prostor pro realizaci vystoupení a na druhé straně kapacitu, která bude rezonovat s předpokládaným zájmem o toto vystoupení.

SWAN LEGEND

Premiéra se uskuteční 31.10. v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí n.L. Další vystoupení bude 1.11. v Táboře a další známá místa vystoupení jsou Ostrava (19.11.) a Olomouc (20.11.).

SWAN LEGENDKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku