ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.10.2023
Svátek má Igor

Odběr novinek emailem:
Email:Středočeské kolo Stodoly

26.09.2000 Švestka Štefan 17500
v Dubči u Prahy se pořádá další kolo Stodoly
Již tuto sobotu můžete být v Dubči u Prahy účastníkem dalšího krajského kola Stodoly. Po úvodním pražském kole se nyní koná kolo středočeské, které pořádá Pralinka.

O pražském kole jsme Vám již napsali a pokud nám bude čas jen trochu nakloněn, pak Vám budeme moci popsat i kolo středočeské. Jsme sami zvědavi, kdo najde cestu do soutěžního klání, které bude mít ještě několik dalších kol v celé České republice. V pražském kole se sešlo velmi slušných 12 skupin, které soutěžily ve třech kategoriích: country, clogging a příbuzné styly (mexiko, irsko, kankán atd.). Pro návštěvníky budou připraveny atraktivní taneční choreografie, které svedou souboj o umístění a o postup do semifinále, které proběhne týden po našem festivalu Pardubická Ryengle 2000.

Bližší informace o začátku, vstupenkách a ostatních věcech Vám rád podá sám Pralinka na telefonním čísle 02 / 514 33 030.

Přijďte povzbudit účastníky největší české vícekolové soutěže v country tancích !!!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku