ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Americký cloggerský týden

20.03.2008 Švestka Štefan 29475
obrázek v článku tradiční týden na Šiklově mlýnu se bude konat od 13. do 20. července 2008. Cena za týden takřka lidová - 880,- Kč v prostředí westernového městečka.
Ahoj!
Pro letošní rok jsme se rozhodli nabídnout Americký týden cloggerům!
Pro nové lidi z Vašich přípravek nabízíme 3 až 5 hodin cloggingu denně.
A to po celý týden! Začínající a mírně pokročilí mají ideální možnost!
Pro zkušenější členy Vašich skupin nabízíme možnost zlepšení techniky, naučení se nových kroků, nových stylů, pilování canadien, buckdancing, flatfoot s mistrem republiky Honzou Kudláčkem.

Konzultace o tvorbě choreografií, zkušenosti, postřehy, triky ale i výuku cloggingu s šéfovou skupiny Black and White – Hankou Imrichovou

Jako relaxaci nabízíme tradiční výuku country tanců (contra, mixers, appalachia) s Jeffem nebo moderní square dancing s Medvědem nebo staré známé kousky line dance i novinky od německých tanečníků.

Clogging bude vyučován na dvou tanečních podiích pod širým nebem, krytých plachtovou konstrukcí. Během týdne nacvičíme s každou skupinou specielní choreografii (Honza a Hanka) americký styl freestylu a hoedown (Jeff) Clogging se vrací! Let´s dance!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku