ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2023
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Omezení na festivalu PR2000

15.10.2000 Švestka Štefan 18087
omezení, které se týká počtu choreografií od souboru v jedné kategorii.
Možná i Vás se týkají následující řádky, které vymezují přesný počet choreografií, které jsou zvládnutelné vzhledem k časovým i prostorovým podmínkám našeho festivalu.

O základní podmínce dvou choreografií do kategorie již víte. O změně, která umožňuje přihlásit dvě choreografie od jednoho souboru do celkového počtu přihlášených 40 vystoupení již také. Tato hranice je volena s tím, aby se později přihlášené soubory mohlyještě v co nejhojnějším počtu přihlásit. Horní zvládnutelná hranice předtančení je omezena číslem 60. Přes tuto hranici již opravdu nelze jít z časových i prostorových důvodů. Konečná časová hranice (tkzv. "Death Line") se blíží a s ní se samozřejmě pomaličku přibližuje i hranice 40 choreografií.

Pokud patříte mezi soubory, které chystáte dvě choreografie, tak neváhejte a předejděte komplikacím výběru pouhého jednoho tance.

Doporučujeme Vám, abyste se na nás v případě nejasností obrátili (Kontakty na levé liště) nebo pokud volíte osobní kontakt, pak vám doporučujeme nás vyhledat na Festivalu Dvorana Cup (13.-15. 10. 2000).Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku