ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 14.07.2024
Svátek má Karolína

Odběr novinek emailem:
Email:Schůzka vedoucích irských tanečních skupin na festivale PR2006

17.11.2006 Švestka Štefan 33910
obrázek v článku chcete mít možnost ovlivnit podobu Irského dne na dalším festivalu Pardubické Ryengle 2007? Chcete mít soutěž takovou, aby se Vám lépe tancovalo? Chcete upravit pravidla? Přijeďte v sobotu 2. prosince do Pardubic na konstruktivní schůzku od 18 hodiny s pořadateli festivalu
Irský den je zatím jediná soutěž pro choreografie irských tanečních skupin. Neklade si za cíl nahradit klasické irské taneční soutěže typu Feis, ale chce rozvinout schopnost irských tanečních souborů postavit prostorové choreografie, které budou atraktivní pro diváky a přitom budou samozřejmě zachovávat základní atributy irského tance.

Proto volíme porotu, která je složená výlučně z odborníků irského tance a buďto bývalých aktivních tanečníků a nebo stále soutěžících či lektorujících person irského tance.

Na schůzce máme jedinečnou možnost prodiskutovat podobu následujícího ročníku tak, aby více vyhovoval irským tanečním souborům a najít kompromis mezi možnostmi pořadatelů a požadavky irských tanečních souborů. Bylo by opravdu škoda přijít o zatím jediné soutěžní setkání tanečních souborů zaměřených na irské tance. Věříme, že i Vy si to myslíte a přijedete s námi prodiskutovat možnosti Irského dne 2007.

schůzka vedoucích irských tanečních skupin v sobotu 2. prosince 2006 v 18 hodin v zákulisí festivalu Pardubická Ryengle - IDEON.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka