ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 21.05.2024
Svátek má Monika

Odběr novinek emailem:
Email:Jak přes prázdniny?

19.06.2000 Švestka Štefan 28457
zahálka není povolena....
Oproti minulým rokům si letos TCS Ryengle neodpočne ani přes prázdniny. Sejde se uprostřed prázdnin na Šiklově mlýně, kde Caramella za pomoci místního westernového městečka uspořádala další ročník přehlídky country tanců a soutěže v cloggingu. TCS Ryengle se opět předvede s novým tancem Mountain dance, který již úspěšně otestovala v soutěži Štětský Tuplák 2000.

Ani po této akci nebudou mít tanečníci do konce prázdnin volno, protože se opět sejdeme k datu 18. srpna, kdy budeme účinkovat na Babím létě v Újezdě u Litomyšle a o den později se přesuneme do Lovčic u Chlumce nad Cidlinou, kde předvedeme svůj nejlepší tanec Kangaroos v plné parádě na lovčickém Stetsonu (19.8.).

Navíc několik našich tanečníků se chystá jet na letní semináře pořádané tradičně skupinami Caramella, Dvorana a letos i do zahraniční Trnavy na Dobrofest, pořádaný slovenskou asociací country tanců - SACT.

A nesmím samozřejmě zapomenout, že část členů TCS Ryengle tvoří základ letního stanového tábora u Vysoké Srbské, kde pořádáme již šestý ročník letního tábora se všeobecným zaměřením - letos ve stylu Egypt.

Styčný program tedy máme, ale nyní se již všichni těšíme na několik týdnů plně strávených v horných letních dní a nocí... Přejeme i Vám mnoho letních zážitků a dobrodružství a doufám, že si na nás vzpomenete i na těch nejexotičtějších místech naší planety jako i na tuzemské dovolené !!!!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku