ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 07.12.2022
Svátek má Benjamín

Odběr novinek emailem:
Email:Štětský Tuplák 2000

14.06.2000 Švestka Štefan 21417
jak proběhl další ročník?
Nejhorší noční můry se mohou zjevovat jedině ve snu, ale ve dne? Tak takovouto větu by určitě mohli vypustit z úst pořadatelé Štětského Tupláku. Čtenářům předchozího příspěvku je jasné, že se vše týká počtu tanečních skupin. Den před soutěží se totiž odhlásili z hlavní kategorie další dva soubory (Louisiana Písek a Rituál Teplice) a v samotné soutěži zůstaly dva kolektivy - stejně jako v dětské kategorii.

Crock 14 a TCS Ryengle se nejdříve snažili (a podle diváků úspěšně) zahladit mezery po odhlášených souborech rozšířením svého předvedeného repertoáru. Totéž v bleděmodrém nastalo v dětské kategorii.

Po této dopolední "taneční show" se odpoledne jelo naostro. V hlavní kategorii 4 choreografie, v dětské 3. V konečném rezultátu byl nakonec v dětské kategorii nejúspěšnější celek Amazonky Pardubice, který bral první místo před Tornádem Praha, kteří obsadili druhé a třetí místo.

V hlavní kategorii se pak TCS Ryengle podařilo vrátit Crocku 14 loňskou porážku a Ryengle vyhráli s choreografií Kangaroos, po druhém místě sáhl Crock 14 a třetí místo opět pro TCS Ryengle a jejich novou choreografii Mountain dance.

Chtěl bych popřát pořadatelům pro příští ročník větší počet souborů, které sebou přinese pestrost předtančení. Přeji taktéž všem souborům (a to zúčastněným i nezúčastněným), abychom si příští rok určitě udělali čas na tuto skvělou akci, kerá byla jinak po všech stránkách opět perfektně připravená a zorganizovaná. Díky patří i panu Mikulskému jako hlavnímu organizátorovi, který se stává jedním z hlavních pořadatelů country tanečních soutěží v této republice (na svém "kontě" má uspořádané soutěže ve Štětí a nově v Roudnici - viz soutěže na horní liště).Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku