ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.04.2024
Svátek má Evženie

Odběr novinek emailem:
Email:Nábor irských tanečních nadějí

16.08.2006 Švestka Štefan 41021
obrázek v článku pardubická skupina Ryengle nabírá do svých řad tanečníky, které uchvátilo irské tancování
V nadcházející sezóně se naše taneční skupina rozhodla opět posílit a rozproudit skupinu novou, mladou krví. Všechny nové taneční naděje by měly přijít na zkoušku v Pardubicích do KD Hronovická každé zářijové úterý a čtvrtek od 17 hodin.

Sabinka - TCS Ryengle

Trénink trvá od 17 do 20 hodiny a měli byste si sebou vzít tepláky či šortky, tričko, piškoty či tlustší ponožky a samozřejmě dobrou náladu a taneční um. :o)

Irská část TCS Ryengle Pardubice funguje již od roku 2000, kdy první irské taneční krůčky přivezla choreografka a tanečnice Hana Radilová z tehdejších studií v Brně. Postupnou výměnou tanečníků a náborem se dostala na současných 15 aktivních členů, kteří dokážou vytvořit až plnohodnotný 30 minutový taneční program, který lze díky výborné spolupráci s irskými kapelami a dalšími tanečními skupinami (Shannon, Galltír) rozšířit na celé irské pásmo vhodné na plesy, firemní večírky nebo i do kulturních středisek a divadel. Pásmo, které již bylo vytvořeno - BARVY IRSKA - dokáže diváky přenést na vzdálený smaragdový ostrov až na neuvěřitelné dvě a půl hodiny.

i focení je dřina :o) - TCS Ryengle

Společnou partu utužujeme nejen soustředěními a tréninky, ale i spoustou akcí mimo parket.

Těšíme se na Vás!

irská taneční parta - TCS RyengleKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článkuSouvisející články