ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 07.12.2022
Svátek má Benjamín

Odběr novinek emailem:
Email:Mnětice a Vestec 2000

07.06.2000 Švestka Štefan 21764
vystoupení TCS Ryengle
Již o tomto víkendu se můžou přátelé westernu setkat ve Vestci u Chrudimě, kde Western Riding Club - sekce Chrudim, pořádá tradiční odpoledne pro nadšence divokého západu. Na toto setkání byste rozhodně neměli zapomenout své ratolesti, které se budou bavit na odpoledním country bále určeném čistě pro ně. Na večerním Country bále pak vystoupí kapela V pravé poledne od které převezme v polovině večera taktovku Vaší zábavy skupina Graspekt.

WRC je známá i pořádaním Westernového ježdění na pardubickém závodišti, kde jste mohli 3. a 4. června vidět velmi atraktivní jezdecké souboje v soutěžích, které jsou zároveň kvalifikací na celorepublikové mistrovství.

Skupina TCS Ryengle si samozřejmě nenechá společně s Vámi ujít příležitost tradiční akci ve Vestci navštívit.

O posledním víkendu před letními prázdninami můžete dopředu nadělit sobě i svým dětem návštěvou Westernového víkendu v Mněticích (24. - 25. červen 2000).

Tato opět tradiční akce rozhýbe o víkendu místní fotbalové hřiště a mezi melodií známých místních country a folkových kapel Vám zatancuje své tanečky i TCS Ryengle. Společně s námi Vás zve i pořadatel - Art agency Pohoda.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku