ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:OMČR Ostrava: …..jako slepý k houslím

25.04.2006 Švestka Štefan 33921
padlý prapor OMČR zvedla Ostrava. Všichni se ptají - co se stalo v Blovicích?!?
Telefonát:
„Ahoj Medvěde. Prosím tě, kde a kdy bude mistrák v cloggu.“ Zeptala jsem se plna očekávání, že mi bude sdělena uspokojující odpověď. A náhlé zklamání. „No já nevím.“ Odpověděl Medvěd. „Jak nevím?“ Zděšená má následná reakce.

A tak to začalo 28.března 2006. Dozvěděla jsem se obsáhlé informace o tom jak mistrák měl být někde u Plzně, tam to zkrachovalo údajně kvůli parketám. Pak prý měl být u Míry a tam to také padlo. Takže nic. V té chvíli mohutné šrotování v hlavě. „Zbývá měsíc a půl do eventuálního termínu mistráku. Co s tím? To není šance tak rychle udělat! Ale přece, nějak to musí jít!“ V té době ale u nás vrcholily přípravy na organizaci Stodoly 2006 – krajského kola, jehož jsme byli pořadatelem. Medvěd k nám přijel 31.března na Stodolu do poroty. Tehdy zazněla má další otázka: „Myslíš, že by se to dalo tady u nás v tomto sále? (sál sokolovny TJ Velká Polom) Medvěd: „Vždyť je hezký. A velikostně dostačující. Při troše skromnosti, co bychom víc chtěli.“ A tak jsme se do toho pustili.
Nejprve jsme si však museli získat zástupce TJ Velká Polom, což se nám hned 5.dubna na jejich schůzi podařilo. Po pořádání Stodoly v jejich sále byli touto akcí nadšení, taktéž paní starostka Velké Polomi, která předávala upomínkové předměty souborům, a nikdo z nich nebyl proti takové velké akci jako je MČR v cloggu. Ale pozor na parkety, problém, který vždy vyvstane všude. Takže skoro měsíc před mistrákem jsme získali sál. Následně ubytování ve vedlejší ZŠ a stravování tamtéž. Poslední oříšek, který zůstal, jsou finance na zajištění této akce. Snad se vše povede ke spokojenosti všech. Doufám, že se všem bude u nás líbit. Věřte, že se snažíme, aby vše klaplo. Ale na poslední chvíli.

Propozice a přihlášky je možno nalézt na hazard.wz.cz nebo zde v sekci Download, možno se přihlásit také on-line. Platný soutěžní řád pak na www.cccdca.cz.

Za Hazard-country dance club
a všechny členy organizačního štábu 9.OMČR B
Ing. Eva FaruzelováKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku