ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.05.2024
Svátek má Emil

Odběr novinek emailem:
Email:Celtic summer 2006

20.04.2006 Tilšerová Eva 22521
Rytmy irských, skotských a bretonských tanců v Krakově.
ISTA Irish Dancing School Vás zve na Celtic Summer 2006 – 4. letní školu irských tanců v Krakově, Polsko (od 27. července do 5. srpna 2006).

Irské tance

Během dvanácti dní výuky si můžete si vybrat z více než 30 třídenních kurzů zaměřených na různé techniky a různé úrovně.
Hostující učitelé v roce 2006: Sarah Clark TCRG a Stephen Scariff TempTCRG, hvězdy Michael Flatley‘s "Lord of the Dance" show.
Dále také 3 polští TCRG učitelé zapsaní v seznamu An Coimisiun Le Rinci Gaelacha. Třídy se softshoes, hardshoes, ceili a tance k vystupování; tři úrovně od začátečníků po pokročilé.

Choreografie a balet

Tento rok představujeme vyučování teorie choreografie a praxe choreografie. Nabízíme také vyučování baletních technik ke zlepšení vašich tanečních dovedností.

Skotské tance

Vyučování tanců ze skotské vysočiny. Nabízíme i skotský ples, skotské dudáky a další atrakce!

Bretonské tance

Jedinečná a krásná forma tance – tance z keltské Bretaně. Tančete s ostatními v tradičních bretonských kruzích tohoto velmi společenského a strhujícího tance!

Vše výše zmíněné je vyučováno zkušenými učiteli a rozsáhlá nabídka třídenních kurzů vám umožňuje sestavit si vlastní program tanečních technik a úrovní, které chcete procvičovat. Dostupné ceny (od 20 euro za 6 hodin kurzu) vám dovolují rozvíjet vaše schopnosti a zušlechťovat techniku.

Kromě toho pro účastníky Celtic Summer nabízíme volné taneční vyučování: volné taneční techniky a koordinační cvičení. Baletní místnosti budou dostupné pro praxi nebo pro učení materiálů z předchozího vyučování. Všechno vyučování se uskuteční v profesionálních místnostech se zrcadly (Nowa Huta Culture Centre, Krakov, Polsko).

Mimo taneční výuku vás zveme na mnoho doprovázejících večerů: Open Stage (dvoudenní festival irských tanců s vystoupeními irských tanečních skupin z Polska a ciziny), Skotský ples a ceili, Irish ceili, video prezentace, koncerty, exhibice, nákupní příležitosti a mnoho dalších atrakcí.

Celtic Summer se bude konat v Krakově, krásném městě plném historických památek, kaváren a klubů. Jsme si jisti, že si užijete výjimečnou atmosféru a dostupnost cen během vašeho pobytu v Krakově. Můžeme vám pomoct s výběrem ubytování vzhledem k vašemu rozpočtu a očekávání. Ubytování v budově NCK seženete ve velmi dostupných cenách!

Celtic Summer 2005 bylo navštíveno 200 tanečníky a na Open Stage festival 2005 se přišlo podívat 1000 diváků. Doufáme, že vás potkáme v Krakově v roce 2006!!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku